Smútočné srdce na podstavci

78,90 

Podrobnosti:

Smútočný veniec v tvare srdca na podstavci je pripravený z čerstvej  čečiny a rezaných kvetov.

Zloženie: ruže, základ z piaflóru,čečina,pistácium, gypsophila

Výška:50cm

Šírka:50cm

Stuha s nápisom v cene produktu 

Doručujeme v Bratislave a okolí cca. do 20 km každý deň v týždni prostredníctvom vlastných kuriérov a na vami zadaný čas , alebo osobný odber u nás . Bratislave  je doručenie ZDARMA, mimo Bratislavy je doručenie spoplatnené v závislosti od počtu km. Presnú cenu doručenia sa dozviete po vyplnení doručovacej adresy v košíku.  Ak vám okolnosti nedovoľujú zúčastniť sa na smútočnom obrade osobne, môžete využiť našu službu doručenia priamo na miesto konania poslednej rozlúčky . Podrobnosti doručenia stačí zadať do poznámky. Kondolencia ( nápis na stuhu) zadajte do odkazu pridaný ku kvetom. V prípade akýchkoľvek požiadaviek, zmeny farby kvetov, nás neváhajte kontaktovať na čísle 0917 242 381

 

22 Ľudií práve sledujú tento produkt.

Popis

Smútočné vence pripravujeme vždy z čerstvých kvetín, preto Vám pri správnej manipulácií vydržia dlho. Smútočný veniec si môžete objednať cez náš e-shop, alebo ak veniec nie je podľa Vašich predstáv a nenašli ste si ten vhodný, môžete nám zavolať a pripravíme Vám, aký si želáte.

Smútočný veniec Vám doručíme na Vami zadanú adresu, alebo si ju môžete prísť vyzdvihnúť do našej kamennej predajne na adrese Mierova 54, Bratislava. Chcete doručiť smútočný veniec priamo na miesto obradu? Žiadny problém. Naši kuriéri sa o to postarajú a v prípade Vašej neprítomnosti smútočný veniec odovzdajú kompetentnej osobe.

Vaše požiadavky nám môžete upresniť na telefónnom čísle 0917 242 381.

Recenzie

0 recenzií
0
0
0
0
0

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Smútočné srdce na podstavci”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *