Kytica “7 ks červené ruže”

42,90 

Podrobnosti:

Darujte svojim láskam, najbližším, mamám kyticu kvetov ako z rozprávky. Tento darček povie krásne slová za Vás a obdarovanej osobe vyčarí úsmev na tvári.
Teraz ste len pár kliknutí od rozjasnenia dňa vašej blízkej osobe, tak si u nás vyberte kyticu podľa vášho priania a my ju k vašej absolútnej spokojnosti doručíme za vás alebo sa môžete po ňu zastaviť u nás na prevádzke Mierova 54, Bratislava.
V pohodlí vášho domova či kancelárie si môžete vybrať zo širokej ponuky našich kvetín a objednať si doručenie kvetín na vami zadané miesto vo vybranom dátume a čase.

Zloženie: 7ks červené ruže, dekoratívna zeleň
+ Kartička s venovaním ZDARMA.

31 Ľudií práve sledujú tento produkt.

Popis

Narodeniny, výročia, sviatok alebo ktorákoľvek iná darčeková príležitosť? Symbolizujte lásku, vernosť a Vaše srdce a darujte tú najkrajšiu darčekovú sadu. S naším  kvetmi, kyticami a darčekmi  potešíte svojich milovaných.
Každý deň pre Vás aranžujeme tie najkrajšie príbehy Vášho života.
Kytice neviažeme podľa predlohy z obrázkov, či podľa nejakých „receptúr“. Každá kytica je originál a nesie náš rukopis. Záleží od toho, čo nám poviete alebo napíšete, na akú príležitosť je kytica určená, čo ňou chcete vyjadriť. My z toho, čo aktuálna sezóna ponúka, spravíme kyticu priamo pre Vás tak, aby spĺňala, ideálne však prekonávala Vaše očakávania. Dbáme na to, aby použité kvety spolu ladili, aby boli čerstvé a aby každá kytica spĺňala pravidlá floristických techník.
Obrázok Vám má ilustrovať to, čo v danej cenovej hladine môžete očakávať. Ak sa potrebujete o výbere, či predstave poradiť, neváhajte nám zatelefonovať. Počas otváracej doby nás zastihnete na čísle +421917242381
Tento produkt vám doručíme v Bratislave a okolí do 20km. Pre doručenie do väčšej vzdialenosti nás pred objednávkou prosím kontaktujte. Ak to bude možné, radi Vám vyjdeme v ústrety.

Zháňate kvetiny na narodeniny, slávnostné príležitosti, na raut, kvetiny pre mužov či smútočné kytice? Nepreberné množstvo krásnych kvetín rozmanitých väzieb a široká škála farieb v rôznych veľkostiach a cenových kategóriách vám zaručí, že si vyberiete kvetiny podľa vášho vkusu a priania. Ku kvetinám môžete pridať aj akýkoľvek odkaz alebo prianie, ktoré bude odovzdané spolu s kvetinou či darčekovým predmetom. Vami vybrané kvetiny môžete zaplatiť jednoducho prevodom z účtu alebo kartou online.

Recenzie

0 recenzií
0
0
0
0
0

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kytica “7 ks červené ruže””

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *